Twoje lato, Twoje stroje! Kup teraz!

Znajdź filie C&A w pobliżu


  Przegląd wszystkich sklepów w Polen

  Sklep miesiąca: C&A Olkusz, Wspólna, N-Park

  C&A Store Olkusz NPark Wspolna

  Olkusz NPark Wspolna

  Wspólna 1
  32-300 Olkusz

  Kontakt

  Tel: +48502598361

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj zamknięty

  Pokémon

  Ubrania Pokémon dla dzieci

  Znajdź sklep C&A blisko Ciebie

  C&A 49 ma obecnie oddziały w Polen – co czyni naszą firmę jedną z najpopularniejszych niemieckich sieci modowych. Od ponad 100 lat C&A oferuje nowoczesne ubrania w przystępnych cenach. Na co dzień, do biura lub na sportowo: w jednym z naszych oddziałów lub w sklepie on-line możesz kreować swoje ulubione stroje na każdą okazję.

  Stylowa odzież w rozsądnych cenach – według tradycji

  Wiemy, jak ważne jest aby czuć się komfortowo w swoich ubraniach. Dlatego oferujemy wspaniałe modele dla wszystkich sylwetek i grup wiekowych. Od uroczych ubranek dla niemowlaków po eleganckie suknie wieczorowe, we wszystkich sklepach C&A znajdziesz modne ubrania dla całej rodziny. Nowoczesne kroje, modne kolory i niecodzienne wzory sprawiają, że nasze ubrania wyglądają przekonująco. A ponieważ branża mody ciągle się zmienia i nowe trendy są opracowywane na bieżąco, oferujemy Ci często zmieniające się kolekcje z najbardziej pożądaną odzieżą sezonu.

  W C&A kreatywność i innowacja są ważne nie tylko przy projektowaniu odzieży: Już założyciele firmy wiedzieli, co jest ważne przy obsłudze klienta. Albowiem C&A jako jedna z pierwszych branż modowych wprowadziła prawo do wymiany towaru oraz wkrótce stała się pionierem w zakresie szybko zmieniających się kolekcji. Wiele innowacji, które dziś uważamy za oczywiste, takie jak ukierunkowane promocje lub ruchome schody w sklepach zawdzięczamy pionierskiemu duchowi C&A.

  Ponieważ znamy chęci i potrzeby naszych klientów, wiemy jak kosztowne może być ubieranie całej rodziny – zwłaszcza tych najmłodszych, którzy szybko wyrastają z nowych rzeczy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do oferowania wysokiej jakości odzieży i akcesoriów w rozsądnych cenach. Możesz więc zafundować sobie nowy look i poeksperymentować z różnymi stylami i kolorami odzieży.

  Nasza moda w C&A

  Jeśli szukasz stylowej mody w przystępnych cenach, C&A jest właściwym miejscem dla Ciebie! Niewiele firm rozumie tak dobrze jak my, jak oferować swoim klientom korzystny stosunek jakości do ceny. Abyś szybciej znalazł to, czego szukasz, podzieliliśmy nasze kolekcje na różne kategorie: oprócz modnej odzieży dla młodzieży i eleganckich kolekcji dla kobiet, w sklepach C&A znajdziesz również ubrania dla niemowląt, dzieci i mężczyzn. Dla najmłodszych oferujemy urocze ubranka z wysokiej jakości materiałów. Dzieci ucieszą się z ubrań, które pozwalają im naśladować wszystkie trendy mody już od najmłodszych lat, nie rezygnując przy tym z przygód. Młodym i młodym duchem kobietom C&A oferuje szykowną modę z dużą dawką uroku. Dzięki różnorodnym kolekcjom również mężczyźni znajdą coś dla siebie w C&A. Nawet odzież sportową znajdziesz w C&A – oferujemy modną kolekcję sportową i fitness zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

  W C&A kładziemy również duży nacisk na indywidualność. Dlatego oferujemy także kolekcje w dużych rozmiarach oraz modę dla każdego wieku. Nasza kolorowa i nowoczesna moda dziecięca pozwala Twoim dzieciom ubierać się tak samo modnie jak rodzice i rozwijać się w stylowych dorosłych. Zwłaszcza nastolatki, młodzi ludzie i rodzice małych dzieci doceniają ofertę C&A. Nasza moda jest nie tylko przystępna cenowo, ale wyróżnia się również trwałymi materiałami i wysoką jakością wykonania

  Wszystkie nasze kolekcje przekonują klasycznymi krojami i najwyższą jakością, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom.

  Zamów artykuły on-line i dostarcz je bezpośrednio do sklepu– znajdź sklep blisko Ciebie

  Dzięki naszej wyszukiwarce sklepów, z łatwością znajdziesz sklepy C&A w pobliżu. Masz możliwość użycia praktycznych filtrów lokalizacji oraz dodatkowych promocji. Dla każdego sklepu znajdziesz dodatkowe informacje na temat aktualnych godzin otwarcia, dojazdu i parkingu. Wyszukiwarka sklepów C&A pokazuje również, czy dany sklep jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz czy oferuje swoim klientom dostęp do sieci Wi-Fi. Jeśli lubisz robić kilka rzeczy naraz, możesz również szukać naszych sklepów w centrach handlowych. Atrakcja: Wiele naszych sklepów oferuje plac zabaw dla najmłodszych.

  Dzięki usłudze Click&Collect możesz także łatwo znaleźć swoje ulubione artykuły online i dostarczyć je do wybranego przez siebie sklepu. Oszczędza to czas i pozwala przymierzyć wybrane ubrania na miejscu. W sklepie internetowym C&A znajdziesz tą samą ofertę, która jest na naszej stronie internetowej. Jedną z zalet zakupów online jest to, że możesz szukać odpowiednich ubrań przez całą dobę z domu, nawet jeżeli nasze oddziały nie są w danej chwili otwarte.