Eleganckie stylizacje biznesowe!Kup teraz!

Znajdź filie C&A w pobliżu


  Przegląd wszystkich sklepów w Polen

  Sklep miesiąca: C&A Opole, Plac Kopernika, Solaris Center

  C&A Store Opole Solaris Center

  Opole Solaris Center

  Plac Kopernika 16
  45-040 Opole

  Kontakt
  [email protected]
  Tel: +48502479995

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 20:00

  Dzisiaj zamknięty

  Denim dla przyszłej mamy

  Denim dla przyszłej mamy

  Znajdź sklep C&A blisko Ciebie

  C&A 50 ma obecnie oddziały w Polen – co czyni naszą firmę jedną z najpopularniejszych niemieckich sieci modowych. Od ponad 100 lat C&A oferuje nowoczesne ubrania w przystępnych cenach. Na co dzień, do biura lub na sportowo: w jednym z naszych oddziałów lub w sklepie on-line możesz kreować swoje ulubione stroje na każdą okazję.

  Stylowa odzież w rozsądnych cenach – według tradycji

  Wiemy, jak ważne jest aby czuć się komfortowo w swoich ubraniach. Dlatego oferujemy wspaniałe modele dla wszystkich sylwetek i grup wiekowych. Od uroczych ubranek dla niemowlaków po eleganckie suknie wieczorowe, we wszystkich sklepach C&A znajdziesz modne ubrania dla całej rodziny. Nowoczesne kroje, modne kolory i niecodzienne wzory sprawiają, że nasze ubrania wyglądają przekonująco. A ponieważ branża mody ciągle się zmienia i nowe trendy są opracowywane na bieżąco, oferujemy Ci często zmieniające się kolekcje z najbardziej pożądaną odzieżą sezonu.

  W C&A kreatywność i innowacja są ważne nie tylko przy projektowaniu odzieży: Już założyciele firmy wiedzieli, co jest ważne przy obsłudze klienta. Albowiem C&A jako jedna z pierwszych branż modowych wprowadziła prawo do wymiany towaru oraz wkrótce stała się pionierem w zakresie szybko zmieniających się kolekcji. Wiele innowacji, które dziś uważamy za oczywiste, takie jak ukierunkowane promocje lub ruchome schody w sklepach zawdzięczamy pionierskiemu duchowi C&A.

  Ponieważ znamy chęci i potrzeby naszych klientów, wiemy jak kosztowne może być ubieranie całej rodziny – zwłaszcza tych najmłodszych, którzy szybko wyrastają z nowych rzeczy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do oferowania wysokiej jakości odzieży i akcesoriów w rozsądnych cenach. Możesz więc zafundować sobie nowy look i poeksperymentować z różnymi stylami i kolorami odzieży.

  Marki C&A

  Jeśli poszukujesz eleganckich ubrań w przystępnych cenach, to odwiedzając nasz sklep trafiasz w dziesiątkę! Prawie żadna inna firma nie zrozumie tego tak dobrze jak my, oferując naszym klientom korzystny stosunek jakości do ceny. Aby ułatwić Ci znalezienie tego, czego potrzebujesz, podzieliliśmy nasze produkty na różne kolekcje: Oprócz linii dla młodzieży i kolekcji dla kobiet, w naszych sklepach znajdziesz również ubrania dla niemowląt, dzieci i mężczyzn. Dla najmłodszych oferujemy uroczą odzież wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Dzieci mogą wybierać spośród różnych stylów, które pozwalają im wyrażać siebie już od najmłodszych lat. Nasza oferta dla dorosłych jest zarówno klasyczna, jak i swobodna: Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą znaleźć u nas ulubione ubrania, które pozwolą im wyglądać elegancko i czuć się komfortowo, nie przepłacając. Nasze kolekcje oferują modę zarówno dla współczesnych kobiet, jak i mężczyzn. Znajdziesz u nas także modę sportową – oferujemy modną kolekcję dla kobiet i mężczyzn.

  W C&A przywiązujemy również dużą wagę do indywidualności, dlatego też projektujemy kolekcje w dużych rozmiarach, oraz modę dla wszystkich grup wiekowych. Nasza kolorowa i nowoczesna moda dziecięca pozwala Twoim dzieciom ubierać się tak modnie, jak ich rodzice, rozwijając w ten sposób ich świadomość stylu. Nastolatkowie, młodzież i rodzice małych dzieci są szczególnie zadowoleni z oferty C&A. Nasza odzież jest nie tylko atrakcyjna cenowo, ale również charakteryzuje się wytrzymałymi materiałami i starannością wykonania.

  Wszystkie nasze kolekcje przekonują klasycznymi krojami i najlepszą jakością, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom. C&A jest również jedną z czołowych postaci w branży mody, jeżeli chodzi o zrównoważony rozwój: preferujemy korzystanie z bawełny organicznej z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego oraz dbamy o zrównoważoną konsumpcję i przejrzystość w łańcuchu dostaw.

  Zamów artykuły on-line i dostarcz je bezpośrednio do sklepu– znajdź sklep blisko Ciebie

  Dzięki naszej wyszukiwarce sklepów, z łatwością znajdziesz sklepy C&A w pobliżu. Masz możliwość użycia praktycznych filtrów lokalizacji oraz dodatkowych promocji. Dla każdego sklepu znajdziesz dodatkowe informacje na temat aktualnych godzin otwarcia, dojazdu i parkingu. Wyszukiwarka sklepów C&A pokazuje również, czy dany sklep jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz czy oferuje swoim klientom dostęp do sieci Wi-Fi. Jeśli lubisz robić kilka rzeczy naraz, możesz również szukać naszych sklepów w centrach handlowych. Atrakcja: Wiele naszych sklepów oferuje plac zabaw dla najmłodszych.

  Dzięki usłudze Click&Collect możesz także łatwo znaleźć swoje ulubione artykuły online i dostarczyć je do wybranego przez siebie sklepu. Oszczędza to czas i pozwala przymierzyć wybrane ubrania na miejscu. W sklepie internetowym C&A znajdziesz tą samą ofertę, która jest na naszej stronie internetowej. Jedną z zalet zakupów online jest to, że możesz szukać odpowiednich ubrań przez całą dobę z domu, nawet jeżeli nasze oddziały nie są w danej chwili otwarte.