Dołącz do naszego bezpłatnego programu lojalnościowego i otrzymaj 10% rabatu na powitanie! Dowiedz się więcej!

Znajdź filie C&A w pobliżu


  Przegląd wszystkich sklepów w Polen

  Sklep miesiąca: C&A Opole, Plac Kopernika, Solaris Center

  C&A Store Opole Solaris Center

  Opole Solaris Center

  Plac Kopernika 16
  45-040 Opole

  Kontakt
  [email protected]
  Tel: +48502479995

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 21:00

  Dzisiaj otwarte do 20:00

  Dzisiaj zamknięty

  Dołącz do naszego bezpłatnego programu lojalnościowego i otrzymaj 10% rabatu na powitanie!

  Dołącz do naszego bezpłatnego programu lojalnościowego i otrzymaj 10% rabatu na powitanie!

  Znajdź sklep C&A blisko Ciebie

  C&A 51 ma obecnie oddziały w Polen – co czyni naszą firmę jedną z najpopularniejszych niemieckich sieci modowych. Od ponad 100 lat C&A oferuje nowoczesne ubrania w przystępnych cenach. Na co dzień, do biura lub na sportowo: w jednym z naszych oddziałów lub w sklepie on-line możesz kreować swoje ulubione stroje na każdą okazję.

  Stylowa odzież w rozsądnych cenach – według tradycji

  Wiemy, jak ważne jest aby czuć się komfortowo w swoich ubraniach. Dlatego oferujemy wspaniałe modele dla wszystkich sylwetek i grup wiekowych. Od uroczych ubranek dla niemowlaków po eleganckie suknie wieczorowe, we wszystkich sklepach C&A znajdziesz modne ubrania dla całej rodziny. Nowoczesne kroje, modne kolory i niecodzienne wzory sprawiają, że nasze ubrania wyglądają przekonująco. A ponieważ branża mody ciągle się zmienia i nowe trendy są opracowywane na bieżąco, oferujemy Ci często zmieniające się kolekcje z najbardziej pożądaną odzieżą sezonu.

  W C&A kreatywność i innowacja są ważne nie tylko przy projektowaniu odzieży: Już założyciele firmy wiedzieli, co jest ważne przy obsłudze klienta. Albowiem C&A jako jedna z pierwszych branż modowych wprowadziła prawo do wymiany towaru oraz wkrótce stała się pionierem w zakresie szybko zmieniających się kolekcji. Wiele innowacji, które dziś uważamy za oczywiste, takie jak ukierunkowane promocje lub ruchome schody w sklepach zawdzięczamy pionierskiemu duchowi C&A.

  Ponieważ znamy chęci i potrzeby naszych klientów, wiemy jak kosztowne może być ubieranie całej rodziny – zwłaszcza tych najmłodszych, którzy szybko wyrastają z nowych rzeczy. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do oferowania wysokiej jakości odzieży i akcesoriów w rozsądnych cenach. Możesz więc zafundować sobie nowy look i poeksperymentować z różnymi stylami i kolorami odzieży.

  Marki C&A

  Jeśli szukasz stylowej mody w przystępnych cenach, to przychodząc do C&A trafiłeś w dziesiątkę! Prawie żadna inna firma nie rozumie tego tak dobrze jak my, oferując swoim klientom korzystny stosunek jakości do ceny. Aby pomóc Ci szybciej znaleźć to, czego szukasz, podzieliliśmy nasze wizerunki na różne kolekcje: Oprócz Clockhouse dla młodzieży i eleganckiej marki kobiecej Your Sixth Sense, w sklepach C&A znajdziesz również ubrania dla niemowląt, dzieci i mężczyzn. Dla maluszków mamy markę Baby Club z uroczą odzieżą dla niemowlaków wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Dzieci uwielbiają marki Palomino i Here+There, które pozwalają im wybierać własne style w młodym wieku. Canda jest klasyczna i casualowa: Tutaj i mężczyźni i kobiety mogą wybrać swoje ulubione ubrania, aby na co dzień wyglądać elegancko i czuć się swobodnie, nie wydając zbyt wiele. Yessica oferuje stylową modę z dużym wdziękiem dla współczesnych kobiet z młodzieńczym zapałem, a dzięki Angelo Litrico i Westbury, mężczyźni z C&A również są w dobrych rękach: Angelo Litrico przekonuje codzienną modą dla nowoczesnego mężczyzny, a Westbury opiera się na luksusie i ponadczasowej elegancji. W C&A znajdziesz nawet modę sportową – razem z marką Rodeo oferujemy modną kolekcję sportową i fitness dla kobiet i mężczyzn.

  W C&A przywiązujemy również dużą wagę do indywidualności, dlatego też projektujemy kolekcje w dużych rozmiarach, oraz modę dla wszystkich grup wiekowych. Nasza kolorowa i nowoczesna moda dziecięca pozwala Twoim dzieciom ubierać się tak modnie, jak ich rodzice, rozwijając w ten sposób ich świadomość stylu. Nastolatkowie, młodzież i rodzice małych dzieci są szczególnie zadowoleni z oferty C&A. Nasza odzież jest nie tylko atrakcyjna cenowo, ale również charakteryzuje się wytrzymałymi materiałami i starannością wykonania.

  Wszystkie nasze kolekcje przekonują klasycznymi krojami i najlepszą jakością, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom. C&A jest również jedną z czołowych postaci w branży mody, jeżeli chodzi o zrównoważony rozwój: preferujemy korzystanie z bawełny organicznej z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego oraz dbamy o zrównoważoną konsumpcję i przejrzystość w łańcuchu dostaw.

  Zamów artykuły on-line i dostarcz je bezpośrednio do sklepu– znajdź sklep blisko Ciebie

  Dzięki naszej wyszukiwarce sklepów, z łatwością znajdziesz sklepy C&A w pobliżu. Masz możliwość użycia praktycznych filtrów lokalizacji oraz dodatkowych promocji. Dla każdego sklepu znajdziesz dodatkowe informacje na temat aktualnych godzin otwarcia, dojazdu i parkingu. Wyszukiwarka sklepów C&A pokazuje również, czy dany sklep jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz czy oferuje swoim klientom dostęp do sieci Wi-Fi. Jeśli lubisz robić kilka rzeczy naraz, możesz również szukać naszych sklepów w centrach handlowych. Atrakcja: Wiele naszych sklepów oferuje plac zabaw dla najmłodszych.

  Dzięki usłudze Click&Collect możesz także łatwo znaleźć swoje ulubione artykuły online i dostarczyć je do wybranego przez siebie sklepu. Oszczędza to czas i pozwala przymierzyć wybrane ubrania na miejscu. W sklepie internetowym C&A znajdziesz tą samą ofertę, która jest na naszej stronie internetowej. Jedną z zalet zakupów online jest to, że możesz szukać odpowiednich ubrań przez całą dobę z domu, nawet jeżeli nasze oddziały nie są w danej chwili otwarte.