Výber jazyka SK | EN

Nájdite svoju Filiálky C&A


  Prehľad všetkých filiálok C&A v Slovakia

  Store of the month: C&A Prešov, Arm.gen.Svobodu, Eperia Shopping Mall

  C&A Store PRESOV SC EPERIA

  PRESOV SC EPERIA

  Arm.gen.Svobodu 25
  08001 Prešov

  Kontakt
  [email protected]
  Tel: +421918580718

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes je otvorené do 21:00

  Dnes zatvorené

  Nájdite vo svojej blízkosti najbližšiu pobočku C&A

  Momentálne má C&A 15 pobočiek na Slovakia – vďaka čomu naša spoločnosť patrí medzi najobľúbenejšie módne reťazce v krajine. Už viac než 100 rokov ponúka moderné oblečenie od C&A za prijateľné ceny. Či už sa jedná o oblečenie na bežné použitie, do kancelárie alebo na športovanie, v našich pobočkách alebo v našom on-line obchode si môžete vybrať svoj obľúbený outfit na každú príležitosť.

  Štýlové oblečenie za výhodné ceny - s tradíciou

  Vieme, aké je to dôležité, aby ste sa vo svojom oblečení cítili pohodlne. Preto ponúkame úchvatné štýlové oblečenie pre všetky typy postáv, ako aj pre všetky vekové kategórie. Módne oblečenie pre celú rodinu, od roztomilej módy pre bábätká až po večerné oblečenie, sa dá nájsť vo všetkých pobočkách C&A. Naše nápady vás presvedčia vďaka moderným strihom, trendovým farbám a neobyčajným dizajnom. Svet módy sa neustále mení a taktiež dochádza k vývoju nových módnych trendov. A preto ponúkame často sa meniace kolekcie tých najvyhľadávanejších modelov sezóny.

  Kreativita a inovácie nie sú v C&A prvoradé iba pri dizajne jednotlivých modelov: Už zakladatelia spoločnosti vedeli, o čom je prozákaznícky orientovaný servis v podnikaní. Teda: Ako prví v módnej branži zaviedlo C&A právo na výmenu a vďaka vývoju v prudkom striedaní kolekcií sa spoločnosť C&A čoskoro stala priekopníkom vo svojom obore. Mnoho inovácií, ako sú cielené propagačné akcie alebo pohyblivé schody v pobočkách – čo je dnes už samozrejmosťou – za to všetko môžeme vďačiť práve priekopníckemu duchu C&A.

  Pretože poznáme priania a potreby našich zákazníkov, vieme posúdiť aké je to nákladné, ak chcete obliecť celú rodinu – obzvlášť jej najmenších členov, ktorí z nových vecí rýchlo vyrastú. Z tohto dôvodu kladieme dôraz na to, aby sme ponúkli hodnotné oblečenie ako aj doplnky v rozumných cenách. A tak si môžete dopriať nový Look a experimentovať s rôznymi štýlmi oblečenia ako aj farbami.

  Naša móda v C&A

  Ak hľadáte štýlovú módu za dostupné ceny, C&A je pre vás to pravé miesto! Málokto rozumie tak dobre ako my, ako poskytnúť svojim zákazníkom výhodný pomer ceny a kvality. Aby ste ľahšie našli to, čo hľadáte, rozdelili sme naše modely do rôznych kolekcií: okrem štýlovej módy pre mladých a elegantných dámskych kolekcií nájdete v predajniach C&A tiež oblečenie pre bábätká, deti a mužov. Pre najmenších máme roztomilé oblečenie pre bábätká z kvalitných materiálov. Deti sa potešia oblečeniu, ktoré im umožňuje sledovať všetky móne trendy už od mladého veku a zároveň neobmedzuje ich dobrodružstvá. Mladým ženám a ženám mladým duchom ponúka C&A šik módu plnú šarmu. Vďaka rozmanitým kolekciám sú v C&A dobre zásobení aj muži. Dokonca aj športové oblečenie nájdete v C&A – ponúkame trendovú športovú a fitness kolekciu pre dámy aj pánov.

  V C&A tiež kladieme veľký dôraz na individualitu. Preto ponúkame aj kolekcie vo veľkých veľkostiach a módu pre každý vek. Naša farebná a moderná detská móda umožňuje vašim deťom obliekať sa rovnako štýlovo ako rodičia a tak sa vyvíjať v štýlovo uvedomelých dospelých. Najmä tínedžeri, mladí ľudia a rodičia malých detí oceňujú ponuku v C&A. Naša móda je nielen cenovo dostupná, ale vyniká tiež trvanlivými materiálmi a vysokou kvalitou spracovania.

  Všetky naše kolekcie presvedčia klasickými strihmi a najlepšou kvalitou, aby splnili aj tie najvyššie nároky.