Výber jazyka SK | EN

Nájdite svoju Filiálky C&A


  Prehľad všetkých filiálok C&A v Slovakia

  Nájdite vo svojej blízkosti najbližšiu pobočku C&A

  Momentálne má C&A 15 pobočiek na Slovakia – vďaka čomu naša spoločnosť patrí medzi najobľúbenejšie módne reťazce v krajine. Už viac než 100 rokov ponúka moderné oblečenie od C&A za prijateľné ceny. Či už sa jedná o oblečenie na bežné použitie, do kancelárie alebo na športovanie, v našich pobočkách alebo v našom on-line obchode si môžete vybrať svoj obľúbený outfit na každú príležitosť.

  Štýlové oblečenie za výhodné ceny - s tradíciou

  Vieme, aké je to dôležité, aby ste sa vo svojom oblečení cítili pohodlne. Preto ponúkame úchvatné štýlové oblečenie pre všetky typy postáv, ako aj pre všetky vekové kategórie. Módne oblečenie pre celú rodinu, od roztomilej módy pre bábätká až po večerné oblečenie, sa dá nájsť vo všetkých pobočkách C&A. Naše nápady vás presvedčia vďaka moderným strihom, trendovým farbám a neobyčajným dizajnom. Svet módy sa neustále mení a taktiež dochádza k vývoju nových módnych trendov. A preto ponúkame často sa meniace kolekcie tých najvyhľadávanejších modelov sezóny.

  Kreativita a inovácie nie sú v C&A prvoradé iba pri dizajne jednotlivých modelov: Už zakladatelia spoločnosti vedeli, o čom je prozákaznícky orientovaný servis v podnikaní. Teda: Ako prví v módnej branži zaviedlo C&A právo na výmenu a vďaka vývoju v prudkom striedaní kolekcií sa spoločnosť C&A čoskoro stala priekopníkom vo svojom obore. Mnoho inovácií, ako sú cielené propagačné akcie alebo pohyblivé schody v pobočkách – čo je dnes už samozrejmosťou – za to všetko môžeme vďačiť práve priekopníckemu duchu C&A.

  Pretože poznáme priania a potreby našich zákazníkov, vieme posúdiť aké je to nákladné, ak chcete obliecť celú rodinu – obzvlášť jej najmenších členov, ktorí z nových vecí rýchlo vyrastú. Z tohto dôvodu kladieme dôraz na to, aby sme ponúkli hodnotné oblečenie ako aj doplnky v rozumných cenách. A tak si môžete dopriať nový Look a experimentovať s rôznymi štýlmi oblečenia ako aj farbami.

  Naše značky v C&A

  Ak hľadáte štýlovú módu za prijateľné ceny, potom ste v C&A na tom správnom mieste! Žiadna iná spoločnosť neponúka svojim zákazníkom tak priaznivý pomer cena/úžitok ako my. A aby sme vám pomohli rýchlejšie nájsť to, čo hľadáte, rozdelili sme naše Looky do rôznych kolekcií: Okrem kolekcie pre mladých s názvom Clockhouse a elegantnej dámskej značky Your Sixth Sense nájdete v pobočkách C&A aj oblečenie pre bábätká, deti a mužov. Pre drobcov máme značku Baby Club s chutným detským oblečením, ktoré je vyrobené z veľmi kvalitných materiálov. Deti sa môžu tešiť aj zo značiek Palomino a Here+There, ktoré im umožnia už aj v rannom veku užívať si rôzne módne trendy. Canda je klasická a neformálna: v nej môžu ženy a muži nájsť svoje obľúbené kúsky, ktoré im umožnia pri každodennom nosení vyzerať šik a ležérne bez toho, aby museli tráviť veľa času pred zrkadlom. Mladým ženám ako aj ženám, ktoré zostávajú navždy mladé ponúka kolekcia Yessica šik módu plnú šarmu. A vďaka Angelo Litrico ako aj Westbury je v C&A dobre postarané aj o pánov: Angelo Litrico presvedčí ležérnou módou pre moderného muža, pokiaľ Westbury ponúka luxus a nadčasovú eleganciu. V C&A môžete nájsť dokonca aj športové oblečenie. Značka Rodeo vám ponúka trendovú športovú a fitness kolekciu pre ženy ako aj mužov.

  V spoločnosti C&A kladieme veľký dôraz na individualitu. Preto sa zameriavame aj na módu v nadrozmerných veľkostiach a módu pre každú vekovú kategóriu. Trendová detská móda plná farieb umožní deťom obliekať sa rovnako moderne ako ich rodičom a tak už teraz im pomôže nájsť si svoj vlastný štýl do budúcna. S ponukou spoločnosti C&A sú spokojní hlavne tínedžeri, mladí ľudia a rodičia malých detí, pretože naša móda nie je len cenovo dostupná, ale vyznačuje sa aj odolnými materiálmi a veľmi kvalitným spracovaním.

  Všetky naše kolekcie presvedčia klasickým strihom a najlepšou kvalitou, aby splnili aj tie najvyššie nároky. C&A je tiež jedným z popredných predstaviteľov módneho priemyslu v oblasti trvalej udržateľnosti. Pri výrobe uprednostňujeme biobavlnu z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva a zaviazali sme sa aj k udržateľnej spotrebe a transparentnosti v dodávateľskom reťazci.