Najděte nyní svou prodejnu C&A


Přehled všech prodeje C&A v Czech Republic

Najděte obchod C&A ve svém nejbližším okolí

V tuto chvíli provozuje C&A v Czech Republic 41 obchodů – což znamená, že se naše společnost řadí k celkově nejoblíbenějším módním řetězcům. Již více jak 100 let nabízí C&A moderní oděvy za dostupné ceny. Ať už jde o šaty pro každodenní nošení, do kanceláře nebo na sport: každý si může v jednom z našich obchodů nebo na našem online e-shopu sestavit svůj perfektní outfit pro každou příležitost.

Stylové oděvy za výhodné ceny – naše tradice

Víme, jak je důležité cítit se ve svém oblečení dobře. Proto také nabízíme skvělé styly pro všechny postavy a věkové skupiny. Výběr od roztomilé módy pro batolata až po elegantní večerní šaty na Vás čeká v každém obchodě C&A v podobě módních oděvů pro celou rodinu. Naše modely Vás přesvědčí svými moderními střihy, trendy barvami a neobvyklými návrhy. A protože se módní svět neustále mění a nové trendy vznikají jak na běžícím páse, nabízené kolekce často obměňujeme a přidáváme do nich nejžádanější kusy sezony.

U C&A se na tvořivost a inovace nedbá pouze u návrhů oděvů: Už zakladatelé firmy věděli, na co si dát pozor při obsluhování zákazníků v obchodě. Jako jedni z prvních ve světě módy v C&A zavedli právo na výměnu, a v oblasti vývoje rychle obměňovaných kolekcí se stalo C&A brzy také průkopníkem. Mnoho inovací, jako na příklad cílené propagační akce nebo eskalátory v obchodech – které dnes považujeme za samozřejmost – vděčí za svou existenci právě tvůrčímu duchu C&A.

Protože známe přání a potřeby našich zákazníků, víme, jak nákladné může být oblékání celé rodiny – a obzvláště těch nejmenších, kteří z nových věcí rychle vyrostou. Proto obzvláště dbáme na to, abychom Vám nabízeli kvalitní oblečení a doplňky za dostupné ceny. Proto si můžete dopřát novou vizáž a přitom experimentovat s různými styly a barvami.

Naše značky u C&A

Pokud hledáte stylovou módu za dostupné ceny, jste u C&A naprosto správně! Je jen málo obchodů, které by tak dobře rozuměly tomu, že je důležité zákazníkům nabídnout výhodný poměr ceny a výkonu. A abyste co nejrychleji našli to, co hledáte, rozdělili jsme naše modely do různých kolekcí: Kromě Clockhouse pro mladé a elegantní dámské značky Your Sixth Sense najdete v obchodech C&A také oblečení pro batolata, děti a muže. Pro Vaše mazlíčky tak máme připraveny roztomilé oděvy značky Baby Club z nejkvalitnějších materiálů pro batolata. Děti se těší na značky Palomino a Here+There, díky kterým se už v tomto věku mohou oblékat podle nejrůznějších trendů. Klasicky a ležérně se dá obléct se značkou Canda: Zde mohou muži i ženy najít své oblíbené kousky, aby mohli vypadat každý den přirozeně a vkusně, ale přitom nemuseli utratit příliš mnoho peněz. Mladým a ještě mladším dámám nabízí Yessica vkusnou módu, která má šarm. Dále je to Angelo Litrico a Westbury, což jsou značky, které se u C&A nejvíce věnují pánům: Angelo Litrico Vás přesvědčí nenucenou módou pro moderní muže, zatímco Westbury sází na nadčasový luxus a eleganci. U C&A se dá najít i sportovní oblečení –značka Rodeo nabízí trendy sportovní a fitness kolekci jak pro žen tak i pro muže.

U C&A se soustředíme především na individualitu. Proto také máme kolekce ve velkých velikostech a módu pro všechny věkové skupiny. Naše pestrobarevná a moderní móda pro děti Vašim dětem dává možnost vypadat stejně šik jako jejich rodiče, aby pak mohly v dospělosti rozvinout svůj vkus. Především teenageři, mladí lidé a rodiče malých dětí mají z nabídky C&A radost. Naše móda totiž není jen dostupná, ale je také vyrobena z odolných materiálů a vyznačuje se vysokou úrovní zpracování.

Všechny naše kolekce se vyznačují klasickými střihy a nejlepší kvalitou, která vyhovuje i těm nejvyšším nárokům. I v oblasti ochrany životního prostředí patří C&A k předním firmám v oboru: zpracováváme především biobavlnu z kontrolovaných bio-plantáží a snažíme se o trvanou udržitelnost spotřeby a transparentnost našeho logistického řetězce.