Hledáme bridádníky pro C&A Moda Černý Most

Praha (CZ)

O naší společnosti

V C&A nejen vytváříme módu, ale také komunitu lidí, kteří sdílejí vášeň pro úspěch. Naše 180letá minulost dokazuje, že přijímáme a podporujeme ty, kteří se chtějí podílet na utváření budoucnosti v oblasti fashion retailu. Jsme jako rodina, kde si každý zaměstnanec uvědomuje, že jeho role hraje klíčovou úlohu v cestě za úspěchem celé společnosti. Věříme ve vlastní odpovědnost a týmovou práci jako základní kameny našeho úspěchu. Proto dáváme našim zaměstnancům volnost a prostor pro rozvoj svých schopností a podporujeme jejich ambice. V C&A je Vaše práce nejen o tom, co děláte, ale o tom, že se stanete součástí něčeho většího.

#OneCandA #LookGood #FeelGood #DoGood

Co od Vás očekáváme

- příjemné vystupování  a vstřícnost k zákazníkům
- samostatnost
- pečlivost
- flexibilitu
- kladný vztah k módě

Co bude Vaším úkolem

- poskytovat skvělý zákaznický servis
- práce na pokladně
- práce se zbožím
- prezentace zboží na prodejně
- práce v prostorách zkušebích kabin

Co Vám můžeme nabídnout

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- atraktivní práci v příjemném prostředí
- zaškolení bez zbytečného stresu
- stravenkový příplatek

C&A podporuje rovné příležitosti pro lidi bez ohledu na zázemí a identitu. Vede nás rodově vyvážená rada, která se zavázala vybudovat různorodou a inkluzivní organizaci, ve které se každý může stát tím nejlepším já. Nediskriminujeme na základě věku, zdravotního postižení, genderové identity, sexuální orientace, etnické příslušnosti, rasy, náboženství nebo víry, rodičovského a rodinného stavu nebo jakékoli jiné chráněné charakteristiky. Vítáme životopisy žen, mužů a nebinárních uchazečů všech etnik a socio-ekonomických prostředí. Vyzýváme lidi patřící do nedostatečně zastoupených skupin, aby se nebáli přihlásit.